wtorek, 24 czerwca 2014

StosikStosik w środku miesiąca? Czemu nie :) Na początku czerwca oraz maja nie dodałam żadnego, więc to najwyższa pora. Z powyższych pozycji nie mogę doczekać się przeczyta Drzewa migdałowego, które opowiada o młodym Palestyńczyku, zmagającym się z trudami wojny. Myślę, że będzie to bardzo ciekawa lektura. Gra o tron z pewnością mnie nie zawiedzie (jestem już w trakcie). Najbardziej boję się spotkania z Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie, ponieważ spotkałam się  z wieloma negatywnymi opiniami, a jest to aż 600 stron!, mam więc nadzieję, że mimo wszystko miło spędzę ten czas. Nie będę się za dużo rozpisywać, wolę zatopić się już w lekturze Drzewa migdałowego... Jeśli możecie coś polecić, odradzić - piszcie :)Zapraszam na konkurs!

22 komentarze:

 1. Ja wahałabym się, czy zacząć rozpracowywanie tego stosiku od ,,Drzewa migdałowego" czy książek Martina. Na sam koniec zostawiłabym ,,Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie" i ,,W szpilkach na tropie", ponieważ nie przepadam za tego typu książkami. Poza tym, Moccia zbiera ostatnio niezbyt przychylne recenzje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nic z tego nie czytałam, a Grę o tron znam jedynie z serialu, którego fanką jestem wielką ;))
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Zamówiłam dziś "Drzewo migdałowe" i niecierpliwie czekam na recenzje! Jestem ciekawa książki "Ta chwila". Czytaj, czytaj, bo już nie mogę się doczekać Twojej opinii na temat tych książek. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Grę o Tron zdecydowanie polecam!

  OdpowiedzUsuń
 5. "Ta chwila" to książka dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. "Drzewo migdałowe" ma bardzo ładną okładkę, przykuła moją uwagę.

  OdpowiedzUsuń
 7. "Drzewo migdałowe" cieszy się dużym powodzeniem, więc nie dziwię się ,że zaczęłaś od tej lektury. Natomiast czytałam recenzję "W szpilkach na tropie", która była pozytywna, aczkolwiek jest to dobry przerywnik od ciężkich lektur. Osobiście jeszcze nic nie czytałam z tego stosu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Życzę miłej lektury! "Drzewo migdałowe" chętnie bym Ci podkradła.

  OdpowiedzUsuń
 9. "Drzewo migdałowe" chciałabym bardzo przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Hmm ja chyba bym po ,,grę o tron" sięgnęła. To chyba musi być coś, bo bibliotekarka mi polecała i ty zamieściłaś w stosiku to musi być coś : >

  OdpowiedzUsuń
 11. "W szpilkach na tropie" chętnie bym przeczytała :) Miłej lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Jeszcze nic nie czytałam :( Ale mój stosik robi się coraz większy :D

  OdpowiedzUsuń
 13. U mnie również na tapecie "Drzewo migdałowe" - zobaczymy co też ta książka w sobie kryje. ;) Od Mocci trzymam się z daleka od czasu "Chwili szczęścia" i chyba długo nie zdobędę się na sięgnięcie po któryś z jego tekstów. Ale za to w wakacje planuję chwycić za "Grę o Tron".

  OdpowiedzUsuń
 14. "Grę o tron" oczywiście polecam. Pozostałych tytułów nie znam, więc czekam na recenzje.

  OdpowiedzUsuń
 15. Na mojej półce czeka "W szpilkach na tropie" ;) Życzę miłej lektury.

  OdpowiedzUsuń
 16. Super stosik :) Fajną będziesz mieć lekturę. Nie byłam przekonana do "W szpilkach na tropie", ale teraz jak są do mnie w drodze nie mogę się ich doczekać! :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Śliczny stosik! *o*
  Życzę miłego czytania :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Osobiście chciałabym poznać "W szpilkach na tropie".

  OdpowiedzUsuń
 19. "Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie" zaczęłam czytać, ale nie skończyłam, jednak nie ze względu na to, że mi się nie podobało ;) Film był świetny :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Ależ Ci zazdroszczę "Światło się mroczy"!

  OdpowiedzUsuń